Zábava pro volný čas

Vítejte v pohádkovém lese

Novinky

TOPlist TOPlist

RSS

RSS

Odkazy

Anna hry

Stránky z hrami.

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

Odkazy na Naše stránky

DŮM MEDVÍDKA PÚ

Oslava v trávě

                                                                       5-8 roků
Pokud je dítě větší nechte si ho připravit pozvánky samo bude mít větší radost,jen regulujte množství pozvánek,aby se nestalo,že přijde celá ulice.
Pokud si nechcete v teplých dnech dělat doma nepořádek a nemáte zahradu,tak ve Vašem okolí se zcela jistě nachází nějaká louka  s kouskem lesíku nebo park.
Když zvolíte variantu louky či parku,není třeba nějak moc vyvařovat a vše připravovat,prostě všem řeknete,ať si vezmou deku na trávu.
Doma si pak připravte šneky s LISTOVÉHO TĚSTA :těsto mají v každém krámu já kupuji tak čtyři kusy na 10 lidí vyválím natřu trošičkou másla pocukruji(krystal) přidám trošičku skořice (dají se přidat na jemnounko nastrouhaná jablíčka,kandované ovoce,půlené mandle,oříšky, prostě to co Vás napadne) zabalím to jako roládu,hodně utahujte a pak to nakrájím tak na půl  centimetrové kolečka,pomažu lehounce máslíčkem nebo olejem nebo vajíčkem,vše se dá použít a peču,záleží na Vás jak je budete chtít mít upečený,těsto se propečený rychle a i když je ještě světlé,ale nafoukle tak je hotové já je peču tak dlouho dokud nejsou světle hnědý,pak perfektně křupou.Ta samá varianta je pak pro dospěláky (plním uzeným sýrem,eidamem,nivou,anglickou,salámem,už jsem to ochutnávala i se zeleninou ale nebylo to nic moc,kombinaci masa a sýra si zvolte sami,jen vrstva nesmí být moc vysoká,při pečení by se rozpadly,nakrájet,pomazat,sypu nahoru sůl a různé koření)
Dále Vám stačí nějaký brambůrky,tyčinky,pití pro děti a dospělí a papírové šálky a talířky,balon na házení.Nezapomeňte na bonbony taková odměna za cokoliv je příjemná.
V článku Hry,které Naše děti asi neznají  máte pár her ,které můžete hrát s dětmi nebo si je můžou zahrát sami a míčové hry zcela jistě zvládnou sami zatím co rodiče a prarodiče budou odpočívat na dece.

Poslední komentáře
15.04.2015 13:56:09: Svatby chlumec nad Cidlinou, party a akce pro každého, kdo miluje krásné prostředí smiley${1}
13.01.2015 12:19:24: Oslavte v trávě s těmi správnými dekoracemi na party. Zde super nabídka všeho, co při své oslavě bud...
 
Přijďte si zas s námi hrát. Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))